Gry, gry online

gry Gry Online Programy Filmy mp3 Ciekawostki              Zaloguj | Zarejestruj  


Logiczne
Platformowe
Strzelanki
Wy¶cigowe
Sportowe
Zręczno¶ciowe
Bijatyki
Dla dzieci
sue
Kasyno
Planszowe
Medyczne
Tajemnice
Arcane
Ekonomiczne
Strategiczne
Motory
Przygodowe
Top 50
Najnowsze
 
Wyszukiwarka Gier
 
 

Puzzle
Bramka SMS
Humor
Teksty SMS
Iluzje
Linki
Linki2
 


0 Idzie blondynka drogą i nagle na swojej drodze spotyka mur. I tak stoją i stoją i nagle mur się rozpada. Jaki z tego morał? Głupszemu trzeba ustąpić!!
1 Czym się różni blondynka od papieru? - Papier sie rozwija ...
2 Mężczyzna już bardzo długo kocha się z niezwykle namiętną i wygimnastykowaną blondynką. Zmęczony i spragniony przeprasza ją na chwilę i wychodzi do kuchni. W lodówce jest tylko mleko. Nalewa sobie szklankę i zaczyna pić. Czuje jednak, że jego kogucik jest rozgrzany niemal do czerwoności, aby więc sobie ulżyć, wkłada go na chwilę do szklanki z mlekiem. W tym samym momencie wchodzi blondynka. - Ach, a ja zawsze zastanawiałam się jak wy go napełniacie.
3 Chłopak pyta blondynkę: - Idziemy do kina, czy do mnie? - W kinie już byłam...
4 Blondynka kupiła sobie sportowy wózek - porshe. Już na pierwszej przejażdżce zajechała drogę wielkiej ciężarówkę. Pisk opon... dym spod kół, wziuuu... trzask, prask i naczepa w rowie... Porszak zdążył szczęśliwie wyhamować, za kółkiem siedzi zblazowana blondi typu "no co, przecież nic się nie stało". Z kabinki scanii wygramolił się mocno zdenerwowany szofer, wyciągnął z kieszeni kawałek kredy i narysował kółko na asfalcie. Następnie wyciągnął blondynkę, postawił w tym kółku i krzyczy: - Stój tu pokrako i nie ruszaj się stąd! Blondi stanęła posłusznie, a facet zabrał się za demolkę w porszaku. Wyrwał drzwi, przednie fotele wyciepał do rowu, ogląda się za siebie... blondi nic - stoi i się uśmiecha... - Czekaj no... - pomyślał facet wyciągając majcher. Spruł dokładnie tapicerkę, podziurawił opony, ogląda się za siebie, blondynka chichoce... - Zaraz cię jeszcze bardziej rozbawię... - facet poleciał po kanistrer, oblał porszaka i podpalił grata. Wraca do blondynki, a ta wciąż stoi, tylko buźka jej śmieje: - Hihi... haha... hihiii... - No i co w tym takiego śmiesznego? - pyta facet. - Hihi... a bo jak pan nie patrzył, to ja wyskakiwałam z tego kółka...
5 Skąd blondynka bierze dżem...? Obiera pączka...
6 Jak zabić blondynkę?????? zaprowadzić na cmentarz i powiedzieć ze wszyscy są nadzy.
7 Przychodzi baba do lekarza z mieczem w dupie. -co pani dolega? -ćwiczyłam wejście smoka.
8 Co zrobić, gdy blondynka rzuca w ciebie granatem? Złapać, wyciągnąć zawleczkę i odrzucić!
9 Jeśli blondynka i brunetka wypadną razem z okna wieżowca, która szybciej spadnie? Brunetka. Blondynka parę razy zatrzyma się by spytać o drogę...
10 Jak nazwać szkielet blondynki stojący w szafie? Mistrzyni zeszłorocznej zabawy w chowanego...
11 Jak nazwać blondynkę w szkole wyższej? Gość.
12 Jaka jest różnica między blondynką a trampoliną? Przed użyciem trampoliny zdejmuje się buty.
13 Dlaczego blondynka trzyma głowę w kałuży??Bo słucha bajora.
14 Czym różni się blondynka od lodówki? - Do lodówki można jeszcze wsadzić jajka.
15 Późnym wieczorem przechodzień zauważył blondynkę, która na czworakach czegoś szukała pod latarnią. -Pani coś zgubiła? - Tak, moneta mi wypadła -Właśnie tu? - Nie, trochę dalej w tamtą stronę -To dlaczego pani tutaj szuka? - bo tu jest jaśniej
16 W kosmos wysłano małpę i blondynkę. Pierwszą kopertę z zadaniami otworzyła małpa:" Nacisnąć przycisk, włączyć akumulatory, przeprowadzić badania". Instrukcja dla blondynki:" Nakarmić małpę i położyć się spać"
17 Blondynka płacze w barze w pewnym momencie podchodzi kelner i pyta "czemu płaczesz?" na to blondynka "bo wszyscy mówią ze blondynki są głupie" kelner,"a ja ci udowodnię ze brunetki tez są głupie".wola swoja koleżankę brunetkę daje jej klucze od mieszkania i mówi"idź do mnie i zobacz czy mnie tam nie ma" brunetka wyszła a blondynka sie śmieje ,a kelner sie pyta "czemu sie śmiejesz" na to blondynka "bo ja bym zadzwoniła"
18 Przychodzi blondynka do sklepu i mówi: -Poproszę ten telewizor. -Blondynkom nie sprzedajemy Na drugi dzień blondynka założyła perukę i idzie do sklepu. Znów mówi: -Poproszę ten telewizor. -Blondynkom nie sprzedajemy-odpowiada sprzedawca -A jak pan poznał, że jestem blondynkom -Bo to nie jest telewizor tylko mikrofalówka
19 Blondynka na stacji benzynowej zatrzasnęła kluczyki w samochodzie. Idzie do kasy i mówi. - Mogę prosić o jakiś drucik bo zatrzasnęłam kluczyki w samochodzie. - Proszę Po pewnym czasie do kasy podchodzi mężczyzna i mówi. - Widział pan tę blondynkę co próbuje przez szparę wyciągnąć kluczyki z samochodu, które zatrzasnęła w samochodzie? - Nie. Ale to nie taka głupia blondynka. - Tak a w środku siedzi druga i mówi w prawo, w lewo , do góry.
20 Przychodzi blondynka do fryzjera i mówi: - Proszę mnie ostrzyc, ale nie może mi pan ściągnąć walkmana, bo umrę. Fryzjer strzyże, ale w pewnym momencie trąca słuchawki, które spadają. Blondynka umiera. Fryzjer podnosi strącone słuchawki i słyszy: - Wdech, wydech, wdech, wydech...
21 Blondynka pyta się na ulicy: - Przepraszam, która jest godzina? - Za piętnaście siódma - odpowiada zagadnięty mężczyzna. Na to blondynka: - Ja się nie pytam, która będzie za piętnaście minut tylko która jest teraz, baranie!!!
22 Idą dwie blondynki do bankomatu. Jedna z nich wybiera sobie pieniądze i po chwili krzyczy: - Znowu wygrałam!
23 Dwie blondynki wchodzą do klatki. Jedna mówi do drugiej: -zawołaj windę Więc blondynka woła -Winda,winda,winda -Ale nie tak,guzikiem Więc blondynka łapie guzik od swetra i znowu woła -Winda,winda,winda
24 Dlaczego blondynka nie umie napisać "11"? - Bo nie wie, od której jedynki zacząć.
25 Co robi naga blondynka W ogrodzie warzywnym? Żeby się pomidory zaczerwieniły.
26 Zdenerwowana blondynka krzyczy do boy"a hotelowego: - Pan sobie myśli, że jak jestem ze wsi, to może mnie pan wsadzić do tak małego pokoju?! - Ależ proszę pani, jedziemy na razie windą.
27 Przychodzi szpetna blondynka do chirurga plastycznego i mówi: -Panie doktorze chcę, aby uczynił mnie pan najpiękniejszą kobietą świata. Chciała bym zrobić lifting twarzy, liposumkcję ciała i powiększyć piersi... Lekarz spogląda na blondynkę i rzecze: -Proszę Pani! Takie rzeczy to tylko w "Erze"
28 Blondynka do blondynki: - Chcesz krówkę?- na to druga: - Nie dzięki, jestem wegetarianką!
29 Siedzą dwie blondynki na przystanku i rozmawiają - Na jaki tramwaj pani czeka? - Na dwudziestkę. - Ale przecież dwudziestka jeździ tylko w dni świąteczne, a dzisiaj jest wtorek. - Ale ja mam dzisiaj urodziny.
30 Przychodzi blondynka do banku i prosi o kredyt na miesiąc. Urzędnik pyta się ile chce i jakie ma zabezpieczenie. Blondynka chce 35 tys. złotych na wyjazd na wakacje. W ramach zabezpieczenia zostawi swoje Lamborgini. Urzędnik węsząc dobry interes daje jej kredyt i zabiera samochód. Po miesiącu blondynka wraca oddaje 35 tys. i 14 złotych odsetek. Odbiera samochód. Zdziwiony urzędnik mówi, że sprawdzili ją i okazuje się, że ma konto w ich banku na 3 mln dolarów, więc dlaczego brała kredyt. Na to blondynka odpowiada: A gdzie ja bym znalazła płatny parking na miesiąc za 14 złotych.
31 Przesądna blondynka mówi do swojej przyjaciółki: - Wyobraź sobie, że rano spadł mi talerz! Boję się, że to może zaszkodzić dziecku, które w sobie noszę. - Eee, idź głupia! W zabobony wierzysz? Dwa miesiące przed moim urodzeniem, mama rozbiła płytę gramofonową i nic mi nie jest... nic mi nie jest... nic mi nie jest.
32 Właściciel sex-shopu musiał wyjść na chwilę, więc za ladą zostawił młodego sprzedawcę. Po chwili wchodzi dziewczyna i pyta: - Ile kosztuje ten biały gumowy fiutek? Sprzedawca mówi: - 35$ za białego, 35$ za czarnego. - Hmm... poproszę czarnego, jeszcze nigdy nie miałam czarnego - mówi dziewczyna, płaci i wychodzi. Po pewnym czasie wchodzi Murzynka i pyta: - Ile kosztuje ten czarny fiutek? - 35$ za czarnego, 35$ za białego - mówi sprzedawca. - Hmm... poproszę białego, jeszcze nigdy nie miałam białego - mówi Murzynka, płaci i wychodzi. Po chwili wchodzi blondynka i mówi: - Po ile są u pana gumowe fiutki? - 35$ za białego lub czarnego - mówi sprzedawca. - Hmm... a ten w paski stojący za ladą? - pyta blondynka. - Ten?... no... to jest bardzo specjalny model, kosztujący 180$ - odpowiada sprzedawca. - Poproszę! - mówi zdecydowanym głosem blondynka, płaci i wychodzi. Po chwili do sklepu powraca właściciel i pyta: - No i jak panu poszło? - Wyśmienicie! - odpowiada sprzedawca - sprzedałem jednego czarnego, jednego białego i sprzedałem pański termos za 180$!!!
33 Pracodawca zatrudnia blondynkę: - Proszę pani, potrzebujemy przede wszystkim ludzi odpowiedzialnych... - To się doskonale składa - odpowiada blondynka. - W poprzednim zakładzie pracy ilekroć coś się stało zawsze mówili, że to ja jestem odpowiedzialna.
34 Przed automatem z wodą sodową stoi blondynka. Wrzuca monetę, czeka aż szklanka napełni się wodą, wypija, wrzuca monetę i tak bez końca. Ludzie stojący za nią w kolejce niecierpliwią się. - Niech się pani pośpieszy! - Nie ma głupich, ja cały czas wygrywam!
35 Kierownik sklepu wzywa do siebie sprzedawczynię (oczywiście blondynkę), która spóźniła się dwie godziny do pracy. - Proszę się nie gniewać - tłumaczy się blondynka - ale jestem w ciąży! - Naprawdę? Od kiedy? - No... Będą już jakieś dwie godziny...
36 Czym się różni żaba od blondynki - Żaba kuma ...
37 Blondynka dzwoni na policję ,żeby zgłosić,że okradziono jej samochód: - Ukradli tablicę rozdzielczą, kierownicę, pedał hamulca, a nawet pedał gazu... Za chwilę ponowny telefon: - Już nie ważne, przez pomyłkę usiadłam na tylne siedzenie.
38 Blondynka pyta blondynkę: - Co ty jesz, że jesteś taka szczupła? - Nic.
39 Rozmawiają dwie blondynki. Jedna pyta drugą: - Ej, gdzie tu jest druga strona ulicy? - No tam... - To niemożliwe. Jak tam byłam, to mi powiedzieli że właśnie tu!
40 Czym się różni blondynka od ambrozji ??? Ambrozja jest życiodajna a blondynka jest dupodajna.
41 4 Blondynki stoją na lotnisku jedna mówi jaki ten samolot jest duży druga mówi jaki on jest ciężki trzecia mówi ciekawe jak on jest taki duży i taki ciężki to jak on morze tak wysoko latać? Czwarta mówi:przecież jak on lata to jest malutki jak pszczoła.
42 Co robi blondynka w World Trade Center? - czeka na samolot
43 Dwie blondynki spotykają się aby znaleźć w lesie odpowiednią choinkę. Chodzą i chodzą są już bardzo zmęczone i jedna mówi do drugiej. Zetniemy pierwsze drzewko jakie napotkamy nawet jeśli będzie bez bombek.
44 -Dlaczego blondynka zmienia swojemu dziecku pampersy raz w miesiącu??? -Bo na opakowaniu pisze: do 20 kilo!
45 Jedna blondynka mówi do syna ty to masz talent do wybierania brzydkich panien chyba masz to po tacie.
46 Brunetka do Blondynki: -zawołaj windę! -Winda Winda! -Przez guzik! Blondynka woła przez guzik: -Winda!
47 Żona: -Słyszałam, że masz nową sekretarkę. Młoda? Mąż: -20 lat. -Pracowita? -Zdaje się, że tak. -Ładna? -Niczego sobie. -A jak się ubiera? -Szybko.
48 Trzy mamy-blondynki rozmawiają o swoich dzieciach: pierwsza:Wiecie co?? znalazłam pod łóżkiem mojej córki papierosy! Nie wiedziałam że ona pali! druga: a wiecie co ja znalazłam pod łóżkiem mojej córki?znalazłam tam alkohol!nie wiedziałem że ona pije! trzecia: a ja pod łóżkiem mojej córki znalazłam prezerwatywy. Nie wiedziałam że ona ma penisa!!!
49 Policja zatrzymuje jadąca blondynkę do kontroli. -prawo jazdy poproszę -eeee....-odpowiada blondynka -prawo jazdy- powtarza policjant -eeee.... -taki papierek ze może pani jeździć samochodem-tłumaczy zdenerwowany policjant -aaa...- odpowiada blondynka -dowód rejestracyjny -eee...-mówi blondynka -dowód rejestracyjny- powtarza policjant -eee... -to taki dokument ze pani samochód może jeździć po ulicach -aaa... policjant myśli - taka głupia to sobie wykorzystam- ściąga spodnie majtki na to blondynka - eee... znowu alkomat.
50 Ulubione danie blondynki ? -Danie dupy !
51 Blondynka stoi przed windą i nie wie jak do niej wejść. Podchodzi do niej facet i mówi żeby ją przywołała. Blondynka mówi: -Winda, winda.. Facet na to: -Ale do guzika niech pani mówi. No to blondynka łapie za guzik od bluzki i mówi: -Winda, winda, winda...
52 Blondynka została zatrudniona do malowania pasów na ulicy pierwszego dnia pomalowała 100 metrów drugiego dnia pomalowała 50 metrów trzeciego dnia pomalowała 10 metrów w końcu prezes sie wkurzył i wezwał ją do siebie pyta czemu coraz mniej pani maluje bo mam coraz dalej do wiadra z farbą.
53 Dlaczego jak sie strzeli blondynce w tył głowy umiera dopiero po 5 minutach? bo kula szuka mózgu.
54 Jaka jest różnica między mądrą blondynką a Yeti? Parę osób widziało Yeti...
55 Czemu blondynka cieszy się, że ułożyła układankę puzzle w 4 miesiące? Ponieważ na pudełku napisano: "Od 2 do 5 lat"!
56 Jedzie dwie blondynki maluchem. nagle jedna mówi do drugiej: - Ty kurwa zgasł man silnik! - To ciekawe... sprawdźmy! zatrzymują auto otwierają bagażnik i jedna mówi: Kurwa zgubiłyśmy silnik! Na to druga otwiera tylną klapę i woła: Nie przejmuj się mamy zapasowy z tyłu.
57 Dlaczego blondynka wyrzuca ser za burtę - bo chce mieć ser topiony.
58 Rozmawiają dwie blondynki : -Wiesz że w tym roku sylwester wypada w piątek -O rany oby to nie był trzynasty.
59 Zdenerwowana blondynka krzyczy do boy"a hotelowego: - Pan sobie myśli, że jak jestem ze wsi, to może mnie pan wsadzić do tak małego pokoju?! - Ależ proszę pani, jedziemy na razie windą.
60 Szef prosi blondynkę by umyła windę Blondynka pyta Na wszystkich piętrach?
61 Dlaczego blondynka klęczy przed sklepem? bo na drzwiach pisze ciągnąć.
62 Dlaczego blondynki jedzą ziemie?! Bo grunt to zdrowie!
63 Dlaczego blondynka liże zegar?? -bo tik-taki mają tylko dwa kalorie!!
64 Mówi brunetka do blondynki: Widzisz ten las? Nie,bo mi drzewa zasłaniają.
65 Blondynka pyta się pana na przystanku: -Proszę pana która godzina? Pan imieniem Janek odpowiada: -Za piętnaście piąta. Blondynka na to: -Mi nie chodziło za ile będzie piąta ,tylko która jest teraz. Janek na to: -Aha pani blondynaso
66 Co to jest sex z blondynką? rżnięcie głupa
67 Notatki blondynki z podróży statkiem przez ocean: Poniedziałek: Przedstawiono mi kapitana statku. Wtorek: Kapitan jest dla mnie bardzo miły. Środa: Kapitan zaprosił mnie na spacer po pokładzie. Czwartek: Kapitan zaprosił mnie na kolację do swojej kajuty. Piątek: Kapitan zagroził, że zatopi statek, jeśli mu się nie oddam. Sobota: Ufff! Uratowałam sześciuset pasażerów!
68 Blondynka wraca bardzo późno do domu i na ciekawskie spojrzenie męża zaczyna się gorączkowo tłumaczyć: - Kochanie, wyobraź sobie, że w centrum handlowym zabrakło prądu i zostałam uwięziona na ruchomych schodach!
69 Jadą piękna blondynka i brzydka brunetka. Wjechały do lasu. Brunetka: - ładny las, nie? Blondi: - nie widzę, bo drzewa mi zasłaniają!
70 Dlaczego blondynkom nie powierza się stanowiska windziarza? Bo nie mogą zapamiętać trasy.
71 Dlaczego blondynka złamała nogę ?? -Bo grabiła liście na drzewie.
72 Blondynka kocha się w łóżku z chłopakiem. Po wszystkim ona się pyta: Józek a jeśli z tego będzie dziecko to jak mu damy na imię. On ściągnął prezerwatywę zawiązał ją na supeł i mówi:jeśli się stąd wydostanie to nazwiemy go Macgyver.
73 Dlaczego blondynki nie widzą lasu bo drzewa im zasłaniają.
74 Dlaczego Na motorze nie mogą jechać dwie blondynki??? Bo kłócą się która ma siedzieć przy oknie!!!
75 Proszę pani ząbkami do góry! Blondynka bez zastanowienia podnosi głowę go góry i wysuwa swoje zęby, mówiąc: -Dobrze?!
76 Rodzina z biednej Afrykańskiej wioski wygrała pobyt w luksusowym hotelu. Matka idzie do recepcji a ojciec z synem stoją przed windą. W pewnej chwili drzwi windy sie otwierają. -Co to jest tato?-pyta syn.
77 Tylko blondynka może zaplatać sie w sieci ... komórkowej!:)
78 Przychodzi blondynka do sklepu RTV i prosi o telewizor z lotnikiem. Na to sprzedawca : "Chyba z pilotem ?" Blondynka : "Nie wiem, jestem w tych sprawach zupełnym lajkonikiem.
79 Przychodzi blondynka do fryzjera z walkmanem i słuchawkami na uszach. - Proszę mnie przyciąć, ale tak żeby nie ruszać słuchawek. - hm... no dobra Jednak w pewnej chwili przy ścinaniu fryzjer zahacza o słuchawki, które spadają na ziemię. W tej samej chwili blondynka upada na podłogę i leży, nie oddycha, wytrzeszcza oczy. Fryzjer nie wiedząc co robić bierze słuchawki i słucha: wdech, wydech, wdech, wydech, wdech, wydech......
80 Jak zapewnić rozrywkę blondynce na wiele godzin? Wystarczy napisać "PROSZĘ ODWRÓCIĆ" na obu stronach kartki.
81 Jaka jest różnica między blondynką a automatem telefonicznym? Trzeba mieć monetę, aby skorzystać z telefonu...
82 Jaka jest różnica między prostytutką, nimfomanką a blondynką? Prostytutka mówi: "Skończyłeś już?" Nimfomanka mówi: "Co, już skończyłeś?..." Blondynka mówi: "Beżowy... tak. Pomaluję sufit na beżowo!"
83 Co powiedziała mama do blondynki przed jej randką? Jeśli nie będziesz w łóżku przed północą, wracaj do domu.
84 Jaka jest różnica między blondynką a toaletą? Toaleta nie będzie chodzić za tobą po użyciu.
85 Co robi blondynka pod drzewem? Czeka na autograf od kory.
86 Ludzie postanowili zrobić test na blondynkę, brunetkę i rudą. Każda z nich miała pokoleji siadać przy maszynie która wykrywa kłamstwa, kiedy kłamały maszyna je zabijała. Siada ruda i mówi- "Myślę że jestem elegancka" -PUFF ZABITA! -Brunetka;Myślę że jestem pociągająca" PUFF ZABITA! Blondynka-"Myślę..." -PUFF ZABITA!
87 Do sklepu wchodzi blondynka i zwraca się do ekspedientki: - Poproszę episkopat. - Chyba epidiaskop? - Proszę pani, to ja podejmuję diecezje! - Chyba decyzje? - Niech pani się nie wymądrza! W szkole byłam prymasem!
88 Wchodzi blondynka do sklepu i pyta się: Co to jest, takie duże czerwone? Jabłka, proszę pani - odpowiada uprzejmie sprzedawca. To poproszę kilogram i każde oddzielnie zapakować. Sprzedawca pakuje jabłka. A co to jest, takie kudłate i brązowe? - pyta blondynka. To jest kiwi. Aha, to poproszę kilo i każde oddzielnie zapakować. Sprzedawca jest trochę sfrustrowany, ale pakuje... Proszę pana, a co to takie małe i czarne? Mak ale cholera nie jest do sprzedania
89 Ida dwie blondynki po rynku. Nagle jedna mówi do drugiej: -Patrz jakie owłosione ziemniaki! Na to druga: - To nie ziemniaki, tylko kiwi. Z tego sie robi pastę do butów!
90 Blondynka jest bardzo szybka i wygimnastykowana;nie szybko się męczy. Właśnie uprawiała sex już piątą godzinę kiedy facet przeprosił ją i wyszedł do kuchni. Postanowił się napić , ale w lodówce było tylko mleko więc nalał sobie i napił się. Jednak zobaczył , że jego kogut jest rozpalony do czerwoności, a więc włożył go do szklanki , aby sobie ulżyć. W tym momencie wchodzi blondynka i mówi:"zawsze zastanawiałam się jak go napełniacie!".
91 Stoi blondynka na przystanku i nagle nadchodzi facet i mówi: Na tym przystanku autobus zatrzymuje się tylko w święta. A blondynka:OOO, to świetnie bo dzisiaj są moje urodziny!!!!
92 Koleżanka blondynki dostaje od niej faks potem po raz 2, 3, 4, gdy przychodzi po raz 10 dzwoni do niej i pyta się: dlaczego wciąż wysyłasz mi ten sam faks - bo cholera mi dołem wychodzi.
93 Wraca mąż blondynki do domu po północy - gdzie byłeś ? pyta blondynka - u kolegi odpowiada mąż - ty pedale!!
94 60-latek ożenił się ze śliczną 20-latką. Koledzy pytają: - Jakim cudem wyrwałeś taką laskę? Na to 60-latek wyciąga z portfela Visę, MasterCard, American Express... - Wygrałem w karty.
95 Co robi blondynka przed lustrem z zamkniętymi oczami? - sprawdza jak wygląda kiedy śpi.
96 Rozmawiają dwie blondynki. jedna pyta drugą: -Ej,gdzie jest druga strona ulicy? -No tam... -To niemożliwe. Jak tam byłam,to mi powiedzieli,że właśnie tu!
97 Na ławce w parku leży zabity człowiek kto go zabił: mądra blondynka, głupia blondynka czy krasnoludek? Głupia blondynka, bo krasnoludki nie istnieją mądre blondynki też nie!
98 Dlaczego jak jest zimno, to blondynki stają w kącie? Bo tam jest 90 stopni.
99 Dlaczego blondynki mają posiniaczony pępek? Bo blondyni są jeszcze głupsi!
100 Dlaczego blondynki, gdy idą do ubikacji zabierają ze sobą suche bułki? Bo lubią karmią WC kaczki.
101 Konduktor w pociągu pyta się podróżującej z psem blondynki: - Czy pani zapłaciła za tego psa? - Ależ skąd! Dostałam go na urodziny
102 Jak poznać że blondynka grała w grę wideo po śladach szminki na joysticku.
103 Dwie blondynki stoją nakładce schodowej na 6 piętrze jedna mówi: -zawołaj windę!!druga zaczyna wrzeszczeć: -winda!!winda!! a druga mówi: -nie zawołaj przez guzik!! więc blondynka łapie się za guzik od bluzki i wrzeszczy: winda!! winda!!
104 Jada dwie blondynki autobusem nagle jedna: -coś mi tu śmierdzi sperma na to druga: - przepraszam odbiło mi sie.
105 Czemu blondynka zmienia swemu dziecku co dwa tygodnie pieluchę?? - bo na opakowaniu pisze do 2 kg.
106 Co powie blondynka, którą poprosisz o kontrolę działania kierunkowskazu? "Działa. Nie działa. Działa. Nie działa. Działa. Nie działa..."
107 Brunetka, ruda i blondynka założyły się, że przepłyną 20 kilometrów z wyspy na brzeg lądu. Brunetka przepłynęła 5km, straciła siły i utopiła się. Ruda przepłynęła 5km, 10km, straciła siły i utopiła się. Blondynka przepłynęła 5km, 10km, 15km 19.5km, po czym stwierdziła, że nie ma siły płynąć dalej, więc wróciła na wyspę.
108 Dlaczego blondynka skacze z wieżowca. Bo chce wypróbować nowy podpaski ze skrzydełkami.
109 Co blondynka robi leżąc na trawniku z nosem w trawie? -Pasie kozy
110 Blondynka pyta się na ulicy: - Przepraszam, która jest godzina? - Za piętnaście siódma - odpowiada zagadnięty mężczyzna. Na to blondynka: - Ja się nie pytam, która będzie za piętnaście minut tylko która jest teraz, baranie!!
111 Co robi blondynka w pokoju? Ma za długi łańcuch! A co robi blondynka w kuchni? Ma łańcuch w sam raz!
112 Mąż pyta żonę blondynkę: -Dlaczego wjechałaś maluchem do basenu? - Bo chciałam go umyć -A czy nie pomyślałaś jak stamtąd wyjedziesz? -No pewnie! Spuszczę wodę...
113 Co robią blondynki w studzience kanalizacyjnej??? - Robią Zakupy
114 Rozmawiają dwie blondynki: - Czy wiesz, że Sylwester przypada w tym roku w piątek. - O kurcze, żeby tylko nie trzynastego!!!
115 Jak blondynka zabija ptaka? - Rzuca go w przepaść.
116 Blondynka kupiła telefon komórkowy i zabrała go do sklepu. Gdy stała w kolejce do kasy, jej telefon zadzwonił. Blondynka odbiera, a po chwili pyta: - Ach, to ty, Madziu! Zadzwoniłaś do sklepu! Skąd wiedziałaś, że tu jestem?
117 Po co blondynka stoi pod skocznią ? aby ją Małysz przeleciał.
118 Jaka jest różnica między Bogiem a blondynką? Bóg jest nieograniczenie miłosierny, a blondynka niemiłosiernie ograniczona.
119 Dlaczego blondynka otwiera jogurt w hipermarkecie? - Bo na opakowaniu pisze " Tu otwierać".
120 Nie mam pojęcia-mówi ojciec.-Ale postójmy tu i popatrzmy co sie stanie. Do windy wsiada staruszka z garbem na plecach i jedzie do góry. Niebawem winda zjeżdża na dół i wychodzi z niej piękna młoda kobieta. Ojciec i syn patrzą na to z przejęciem. Mężczyzna mówi: -Synku leć po mamę. Musimy ją tam wsadzić.
121 Dlaczego blondynka wyrzuca lampę z okna ?? bo chce zobaczyć prędkość światła.
122 Na rozprawie rozwodowej :sędzia do męża -przyznałem pańskiej żonie 2 tysiące złotych miesięcznie na to uradowany mąż: -świetnie ja tez czasem dorzucę kilka groszy.
123 Rozmawiają dwie blondynki: - Och, macie nowy stół! - Tak, wczoraj mąż przyniósł od stolarza. - Masz dobrego męża. Mój był wczoraj w konserwatorium i nie przyniósł do domu żadnej konserwy.
124 Blondynka chce wyjść z domu, lecz jej chłopak nie zabrał kluczy. Pisze wiec kartkę, którą później przyczepia do drzwi: "Kochanie poszłam do koleżanki. P.S. Klucze są pod wycieraczką.
125 Przychodzi kobieta do lekarza i skarży się na ból. - Gdzie panią boli? - pyta się lekarz. - Wszędzie - odpowiada kobieta. - Jak to wszędzie, proszę być bardziej dokładnym. Kobieta dotyka kolana palcem wskazującym: - Tu mnie boli. Następnie dotyka lewego policzka: - O tu mnie boli. Potem dotyka prawego sutka: - O tu też mnie boli - mówi z grymasem bólu kobieta. Lekarz popatrzył na kobietę ze współczuciem i pyta się: - Czy Pani jest naturalną blondynką? - Tak. - Tak myślałem - kontynuuje lekarz - ma pani złamany palec.
126 Dwie blondynki chciały zdobyć nagrodę Nobla. Jedna wpadła na genialny pomysł: - No to może polecimy na Słońce? Druga odpowiada: - No coś ty głupia, spalimy się. - To polecimy w nocy.
127 Jaka jest różnica między Bogiem a blondynką? Bóg jest nieograniczenie miłosierny, a blondynka niemiłosiernie ograniczona
128 Blondynka nabrała ochoty na obejrzenie jakiegoś dobrego pornograficznego filmu. Poszła do wypożyczalni i wybrała tytuł, który podobał się jej najbardziej. Wraca do domu, włącza wideo, wygodnie rozsiada się na kanapie i nic. Zdenerwowana dzwoni do wypożyczalni. - Przed chwilą wzięłam od was kasetę i jest zepsuta. - Proszę mi opisać, co się dzieje. - Obraz cały czas śnieży i słychać tylko jakieś szumy. - Proszę podać tytuł filmu. - "Czyszczenie głowic".
129 Co powiedziała blondynka oglądając film porno? - O! To ja!
130 Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie. - Jezu ! On ma tylko jedno ucho ! Ta również wypadła poniżej oczekiwań. Poproszono trzecią kandydatkę. Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej , co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia. - Ten człowiek nosi szkła kontaktowe. Komisja spojrzała zadziwiona. Sprawdzono w dokumentach; rzeczywiście. - No wspaniale! Gratulujemy ! Jest pani przyjęta. Ale jak pani to wydedukowała? - To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów. - Ale dlaczego? - No jak to? No przecież on ma tylko jedno ucho!
131 Przychodzi blondynka do sklepu RTV i mówi: - Poproszę ten telewizor. - Przepraszam nie rozmawiam z blondynkami. Na to blondynka wychodzi i następnego dnia wraca do tego samego sklepu z ciemną peruką na głowie i zwraca się do sprzedawcy: - Poproszę ten telewizor. - Przepraszam panią, ale nie rozmawiam z blondynkami. - Ale skąd pan wiedział, że ja jestem blondynką. - Ponieważ to, o co pani prosiła to nie telewizor, tylko mikrofalówka.
132 Siedzą dwie blondynki w barze i zamówiły butelkę Coli. Jedna z blondynek odkręciła butelkę i zaczyna wlewać do szklanki odwróconej do góry dnem. Leje, leje i leje, aż w końcu mówi do drugiej blondynki: - Ej z tą szklanką jest coś nie tak. - Jak to, pokaż. Druga blondynka robi dokładnie to samo co pierwsza, ale po chwili stwierdza: - Pewnie, że z tą szklanką jest coś nie tak, ona nie ma dna.
133 Co należy pokazać blondynce po dwóch latach bezwypadkowej jazdy samochodem? - Drugi bieg...
134 Stoją dwie blondynki na przystanku i czekają na autobus. Autobus podjeżdża, a one podchodzą do drzwi kierowcy i jedna się pyta: - Dojadę tym autobusem do Centrum ? - Nie - odpowiada kierowca. - A ja ?- pyta druga.
135 Blondynka i brunetka oglądają wiadomości i blondynka mówi do brunetki: - Założę się o 100 dolców, że ten facet nie skoczy z tego budynku. Brunetka przyjmuje zakład i facet skacze z budynku, po czym brunetka mówi: - Nie mogę wziąć twoich pieniędzy, ja już dziś widziałam te wiadomości i wiedziałam, że ten facet skoczy. Blondynka na to: - Ja też je już dziś widziałam i myślałam, że drugi raz nie skoczy.
136 Rozmawiają dwie blondynki: - Zdawałam wczoraj test IQ. - Ojej, i co dostałaś? - Piątkę!!
137 Stoją dwie blondynki na balkonie i jedna mówi do drugiej: - Patrz, mój Franek wraca do domu z bukietem róż. Będę musiała dać mu dupy. - A co, nie macie wazonów?...
138 O co założyły się blondynki przed wakacjami? - O to kto zrobi więcej lodów niż Algida.
139 Przychodzi blondynka do sklepu elektrycznego i mówi: - Poproszę lotnika. - Nie mamy lotników, ale chyba pani chodzi o pilota do telewizora. - O tak, tak. Proszę się ze mnie nie śmiać. W tej dziedzinie jestem lajkonikiem.
140 Co robi blondynka widząc na drzwiach napis ciągnij? - Nic bo nie umie czytać!
141 Blondynka odchodzi od bankomatu i mówi do koleżanki: - Patrz, znowu wygrałam!!!
142 Siedzą dwie blondynki "na kawie" i plotkują. - Wiesz kocham naturę - mówi jedna. - Tak? To dziwne, szczególnie po tym co z tobą zrobiła...
143 Jak umierają komórki mózgowe blondynki? - Samotnie...
144 Dwie blondynki kłócą się, na co pójść do kina: - Chodźmy na "Matrixa". - Nie, lepiej na "Aniołki Charliego". - Lepiej na "Matrixa"! - Nie, na "Aniołki"! Wtrąca się brunetka: - To może pójdziecie na kompromis?! Blondynki: - Fajnie, a gdzie grają?
145 Dlaczego blondynki nic nie mówią podczas stosunku? - Bo mamy im mówiły, aby nie rozmawiać z nieznajomymi... - Bo mamy zawsze im mówiły, że nie należy mówić z pełnymi ustami...
146 W gazecie, w dziale praca ukazało się ogłoszenie, że policja poszukuje ludzi do pracy. Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno. Postanowiono więc wybrać tą jedną w drodze małego testu. - Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim, co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia. - Jezu ! On ma tylko jedno ucho !
147 Co robi 10 koszykarzy z blondynką? - Organizują konkurs wsadów.
148 Nastoletnia blondynka uzyskała zgodę matki na pójście do dyskoteki. Masz być w domu o 22 - mówi matka. Mija 22, 23, a blondynki nie ma w domu. Po północy ktoś wali do drzwi. Matka otwiera i widzi: przed drzwiami stoi córka z papierosem w ustach, nawalona jak bombowiec i macha biustonoszem. Matka wściekła pyta: - paliłaś? - paliłam! - piłaś? - piłam! - i co jeszcze robiłaś?! - nie wiem jak to się nazywa ale od dziś jest to moje hobby.
149 Jaka jest jedyna inteligentna komórka w ciele blondynki? - Plemnik.
150 Brunetka do blondynki : "Byłam robić testy ciążowe". Blondynka : "I co trudne były pytania ?"
151 Idą dwie blondynki brzegiem morza. jedna mówi: - Patrz zdechła mewa! A druga patrząc się w niebo mówi: - Gdzie nie widzę?!
152 Jak się nazywa blondynka mająca 2 komórki mózgowe? W ciąży...
153 Jak spowodować, by oczy blondynki zalśniły blaskiem? Zaświecić latarką w ucho.
154 Dlaczego blondynkom nie przysługuje przerwa na kawę w pracy ? Ponieważ jest to nieopłacalne. Po przerwie trzeba je ponownie przyuczyć do zawodu...
155 Dlaczego blondynki nie jedzą ogórków konserwowych? Bo nie mogą wsadzić głowy do słoika...
156 Ile blondynek potrzeba do wymiany żarówki? Dwie. Jedna do przytrzymania puszki Pepsi, a druga krzyczy "Taaaaato!
157 Siedzą dwie blondynki w kinie i jedna mówi do drugiej -Wiesz co ten facet obok mnie obciąga sobie -Po prostu nie zwracaj na to uwagi. Mówi druga -Nie mogę. On do tego używa mojej reki!!
158 Jedzie blondynka autobusem i pyta sie kierowcy -Przepraszam czy dojadę tym autobusem do galerii?? -Nie to w druga stronę -A dziękuję. Po czym odwróciła sie na druga stronę
159 Co mówią kolana blondynki po wakacjach??? -Znowu razem!!!
160 Dlaczego blondynki nazywa się dobrymi kucharkami? Bo to co ugotują nikomu nie smakuje!!!!!
161 Przychodzi blondynka do lekarza i mówi -panie doktorze ja mam 2 kręgosłupy a lekarz na to -proszę pani tampony sie wymienia a nie wkłada jeden po drugim.
162 Dlaczego blondynka stoi z zamkniętymi oczami przed lustrem ? bo chce się zobaczyć jak śpi.
163 Pojechała kobieta do Indii i spotyka grającego na fujarce Hindusa. Obserwuje jak z kosza w rytm dźwięku wychodzi kobra : K:Przepraszam jak zagram mojemu facetowi na takiej fujarce to mu tez stanie? H:Tak oczywiście.. K:To ile pan chce za nią? H:100 dolarów.. Kobieta kupiła fujarkę, wraca do domu mąż śpi. Kobieta zaczyna grac ...Patrzy prześcieradło podnosi sie 15cm ,20, 30....40...Kobieta nie wytrzymuje ściąga prześcieradło a tam ... mężowi tasiemiec z dupy wylazł.
164 Blondynka mówi do brunetki: -Pożycz mi swoje włosy. Na to brunetka: -Ale za twoje blond włosy, tylko żeby były czarne.
165 Cztery blondynki grają w pokera: Pierwsza mówi-pas, druga mówi-pas, trzecia mówi- dzwonek, a czwarta-idę otworzyć
166 Blondynka jedzie samochodem. Dojeżdża do skrzyżowania, na którym pali się czerwone światło. Dziewczyna zatrzymuje się i mówi: - Ojej, jaki ładny kolor! Postoję tu i zobaczę, co będzie dalej... Światło zmienia się na żółte. Blondynka stwierdza: - A ten kolor jaki piękny! Zupełnie jak słoneczko! Światło zmienia się na zielone. Blondi nadal blokuje skrzyżowanie. Podziwia zielone światło i wzdycha: - Ten kolor jest najładniejszy! Jest jak wiosenna trawa... Światło znów zmienia się czerwone. Blondynka mówi: - Ten kolor już widziałam. Jadę...
167 Blondynka na stacji benzynowej zatrzasnęła kluczyki w samochodzie. Idzie do kasy i mówi. - Mogę prosić o jakiś drucik bo zatrzasnęłam kluczyki w samochodzie. - Proszę Po pewnym czasie do kasy podchodzi mężczyzna i mówi. - Widział pan te blondynkę co próbuje przez szparę wyciągnąć kluczyki z samochodu, które zatrzasnęła w samochodzie? - Nie. Ale to nie taka blondynka. - Tak a w środku siedzi druga i mówi w prawo, w bok , do góry.
168 Dlaczego blondynka wylewa wodę na komputer? Bo chce poserfować po internecie!
169 Blondynka się zastanawia. po co mi przegroda w nosie? po chwili. już wiem, jaka ja głupia. - żeby się kozy nie bodły!
170 Jedna blondynka mówi do drugiej: - Wiesz, w tym trzęsieniu ziemi zginęło sto osób, wyobrażasz sobie, sto osób... Druga jej odpowiada: - To straszne. Na stare to będzie milion
171 Leci blondynka samolotem podchodzi do niej stewardessa i pyta podać cos? a blondynka na to poproszę orange juice może być jabłkowy.
172 Jest Haloween I blondynka nie wie za co sie ma przebrać wiec rozebrała sie do naga i wylała na siebie białą farbę. Idzie tak do szkoły i koledzy mówią do siebie: Patrz Patrycja jest nago w bialej farbie ! podchodzi do niej nauczycielka i pyta: za co sie przebrałaś? a Patrycja podnosi nogę i mówi; dziura w zębie.
173 Blondynka dowiaduje się, że jest w ciąży, siedzi przez cały tydzień i sie martwi. Po tygodniu mówi: -a po co ja sie martwię może to nie moje.
174 Idą dwie blondynki po pustyni i jedna mówi: -Pewnie było tu wielkie lodowisko! Na to druga: -Czemu? -Zobacz! Piachu nasypali, że ho!ho!
175 Po co blondynka wkłada na noc gazetę do lodówki? Żeby rano mieć świeże wiadomości.
176 Dlaczego blondynka stoi na bloku z wystawioną do góry ręką z chlebem?? -bo karmi helikoptery!!!!
177 Idzie blondynka ulicą i na swojej drodze spotyka mur po 5 minutach mur się rozpad jaki ztego morał głupszym się ustępuje.
178 Ile jest dowcipów o blondynkach?????? ani jednego wszystkie to prawda
179 Dlaczego blondynka wrzuciła zegarek do wanny ?? bo chce zobaczyć jak szybko płynie czas.
180 Trzy blondynki jadą windą. 13-latka 14-latka i 15-latka. 13-latka powiedziała-patrzcie mleko 14-latka odparła-głupiaś!! to sperma 15-latka próbuje i mówi-eee to nie z naszego osiedla!
181 Idą dwie blondynki przez pustynie jedna trzyma drzwi a druga okno i jedna mówi do drugiej ale tu gorąco mam pomysł ty uchylisz okno a ja otworze drzwi i zrobimy przeciąg.
182 Idzie blondynka drogą i nagle na swojej drodze spotyka mur. I tak stoją i stoją i nagle mur się rozpada. Jaki z tego morał? Głupszemu trzeba ustąpić!!
183 Dlaczego blondynka stoi podczas burzy przy oknie?? -bo myśli że ją fotografują:
184 Zostałam niedawno matką-chwali się blondynka koleżance. -Syn? -nie -Córka? -Skąd wiesz??
185 Spotykają się dwie blondynki i jedna mówi: - Ty, słuchaj wiesz że w tym roku sylwester wypada w piątek? A na to druga: - Kurcze, żeby tylko nie trzynastego!
186 Blondynkę, brunetkę i rudą podłączono do wykrywacza kłamstw. Pierwsza idzie ruda i mówi: -myślę, że mam ładne nogi... -piiii. Druga idzie brunetka i mówi: -myślę, że mam ładne ręce... -piiii. A ostatnia idzie blondynka i mówi: -myślę... -piiii.
187 Szef hotelu mówi do blondynki, posprzątaj windę-a ta do niego ,ale na każdym piętrze.
188 Blondynka idzie ulicą ze świnią pod pachą. Przechodzień pyta "Skąd to masz?" Świnia odpowiada: "wygrałam na loterii"
189 Dlaczego trumny dla blondynek są trójkątne? Bo im się w ciemnościach nogi same rozkładają.
190 Stoją dwie blondynki na przystanku i czekają na autobus. Autobus podjeżdża, a one podchodzą do drzwi kierowcy i jedna się pyta: - Dojadę tym autobusem do Centrum ? - Nie - odpowiada kierowca. - A ja ?- pyta druga.
191 Jadą trzy blondynki windą. Nagle coś się zepsuło i winda stanęła między piętrami. Jedna z nich przerażona tłucze w ścianki, ale nic to nie daje. Druga zrezygnowana usiadła w kącie. Wreszcie trzecia po półgodzinnym namyśle mówi: - To co dziewczyny, krzyczmy razem !!! A blondynki: - Razem, razem, razem !!!!
192 Dlaczego blondynka nie wchodzi do basenu bo boi się rekinów.
193 Jak nazywa się zjawisko farbowania włosów blondynki na ciemny kolor? Sztuczna Inteligencja (AI)
194 Co umieszcza blondynka za uszami by być bardziej atrakcyjną? Nogi.
195 Jaka jest różnica między blondynką a Jumbo-Jetem? Nie każdy był w Jumbo-Jecie...
196 Blondynka ,,stara sie" o dziecko. Następnego dnia przychodzi do domu i mówi:-kochanie mam dla ciebie fantastyczną wiadomość jestem w ciąży a na dodatek to będą bliźniaki. -przecież za wcześnie aby to stwierdzić. -ale kupiłam dwa testy ciążowe i oba wyszły pozytywnie.
197 Siedzą dwie blondynki w MALUCHU i nie mogą odpalić. Jedna wychodzi otwiera maskę i mówi:ktoś nam ukradł silnik. A druga otwiera bagażnik i mówi:tu jest zapasowy!
198 Przychodzi blondynka do sklepu z telewizorami i mówi: -Dzień dobry! Czy są kolorowe telewizory? -Tak -To poproszę żółty...
199 Dlaczego blondynki nie lubią orenżady w proszku? -Bo nie wiedzą jak wlać pół litra do tej małej torebeczki.
200 Jedzie blondynka samochodem i walnęła w drzewo, wychodzi z samochodu i mówi: -Przecież trąbiłam ?!
201 Co robi blondynka na dnie morza ? -czeka na walenie.
202 Dlaczego w zimę blondynki biegają po ogródku?? . Żeby pomidory sie zaczerwieniły.;)
203 Przychodzi blondynka do lekarza .Lekarz do niej co pani dolega? Bolom mnie stawy a jak pani ma na nazwisko Żaborost. Tak myślałem.
204 Dlaczego blondynka biega koło komputera? -szuka wejścia do internetu!
205 Jaka jest różnica między blondynką a cytryną ? cytrynę najpierw się rżnie a potem ściska a z blondynkami jest odwrotnie.
206 Co zrobi blondynka jak będzie chciała zabić rybę -Utopi ją.
207 Podchodzi blondynka do pinokia siada mu na twarzy i mówi: pinokio kłam,kłam,kłam,kłam,kłam!!!!
208 Czym sie różni blondynka od maku?? Ze mak sie zbiera a blondynkę rozbiera.
209 Blondynka zwierza się przyjaciółce: -mam wrażenie, że mój mąż robi zdjęcia szpiegowskie -dlaczego tak sądzisz? -bo wywołuje je zawsze po ciemku.
210 Co oznacza dla blondynki termin "Bezpieczny seks"? Dokładne zamknięcie drzwi samochodu.
211 Dlaczego blondynka biega naokoło wanny? Bo nie może znaleźć wejścia.
212 Czym sie różni blondynka od lodówki?? do lodówki chociaż można jajka włożyć :)
213 Dlaczego blondynki nie mają owłosienia łonowego?? - pyta prawiczek doświadczonego kolegę. - A widziałeś żeby trawa rosła na autostradzie?
214 Zadowolona blondynka jedzie swoim nowiutkim sportowym wozem. Zakręt. Pisk opon. Gwałtowne hamowanie ..i.. zajechała drogę tirowi, który wpada do rowu. Zdenerwowany kierowca gwałtownie wysiada z wozu i wyciąga blondynką z samochodu. Na jezdni rysuje spore kółko kredą i każe w nim stać blondynce i pod żadnym pozorem sie nie ruszać. Kierowca podchodzi do jej auta i wybija wszystkie szyby. Patrzy...a blondynka sie śmieje. Jeszcze bardziej wkurzony niszczy jej tapicerkę..patrzy...a blondynka się śmieje. -tak ci do śmiechu, co? - wrzeszczy, po czym wyrzuca wszystkie siedzenia do rowu.. patrzy, a blondi nadal się śmieje.. Zmuszony do "ostateczności" bierze bak z benzyną i oblewa jej cały samochód - ja ci teraz pokarzę jędzo! - mówi i podpala nowe autko. Patrzy a blondynka się śmieje... - No i co się śmiejesz wariatko? - krzyczy. -Aaaa... bo jak pan nie patrzył...to ja wyskakiwałam z tego kółka...
215 Koleżanka blondynki dostała od niej fax. Za chwilę otrzymuje go po raz drugi, potem trzeci,.... Dostała już 20 kopii, zdenerwowana dzwoni do blondynki na komórkę. Czemu wysyłasz wciąż tą samą kartkę? Bo mi, k..wa, ciągle dołem wraca...
216 Na wiejskiej zabawie chłopak pyta blondynkę: - może zatańczymy -tera nie! ale sie dopytuj.
217 Co robi blondynka z nogami w monitorze? Wchodzi do internetu!
218 Siedzą dwie blondynki na drzewie i grają w karty nagle jedna mówi ;-szach a druga na to ; - ty debilko przecież gramy w domino.
219 Blondynka patrzy na kontakt i mówi: - Biedna świnka zamurowali ją!
220 Toczy się sprawa w sądzie. Na kolejnego świadka zostaje wezwana sekretarka szefa: młoda, urocza blondynka. - Czy wie Pani, co panią czeka za składanie fałszywych zeznań?? - pyta sędzia po przesłuchaniu kobiety. - Tak! - odpowiada z uśmiechem dziewczyna. - Szef mi coś wspominał o dwustu tysiącach dolarów i futrze norek.
221 Jadą 2 blondynki rowerem. Nagle jedna zsiada i spuszcza powietrze z tylnego koła. - Co ty robisz? - pyta ta druga - No wiesz ja musze mieć trochę niżej siodełko...Więc ta 2 też zsiada, odkręca siodełko oraz kierownice i zamienia je miejscami. - A ty co robisz? - Zawracam, z taką Idiotką nie jadę!
222 Zdenerwowana blondynka krzyczy do boy'a hotelowego: - Pan sobie myśli, że jak jestem ze wsi, to może mnie pan wsadzić do tak małego pokoju?! - Ależ proszę pani, jedziemy na razie windą.
223 Jaka jest najgorsza bomba na świecie? - Blondynka. Wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszeń i wychodzi bokiem.
224 Jedna blondynka mówi do drugiej: - Wiesz, w tym trzęsieniu ziemi zginęło sto osób, wyobrażasz sobie, sto osób... Druga jej odpowiada: - To straszne. Na stare to będzie milion
225 Do drzwi domu blondynki pukają sąsiadki. Blondynka pyta: - Kto tam? - Sąsiadki! Blondynka odpowiada: - Nie, nie ma siatek!
226 Blondynka spotkała czarodzieja i pozwolił jej wybrać: albo dostanie wspaniałą pamięć albo świetny biust. Przyjaciółka pyta: - I co wybrałaś? Blondynka: - ...nie pamiętam...
227 Dlaczego blondynka nie ma włosów łonowych? - A czy widzieliście kiedyś trawę na autostradzie?
228 Blondynka dostała komórkowy telefon. Zabrała go, idąc na zakupy. Stała akurat w warzywniaku, gdy zadzwonił. Odebrała: - Och cześć Zosiu! - ucieszyła się. - Skąd wiedziałaś, że jestem w sklepie.
229 Co zrobić jak blondynka rzuci w ciebie granatem? - Złapać, wyjąć zawleczkę, odrzucić.
230 Lekarz zwraca się do blondynki, która chce poddać się kuracji odchudzającej: - A ile pani ważyła najmniej ? - 2 kg 80 dkg panie doktorze.
231 Czy słyszałeś przypowieść o blond-wilku, który wpadł we wnyki kłusownika? - Odgryzł sobie trzy nogi i nadal był uwięziony...
232 Chyba decyzje? - Niech pani się nie wymądrza! W szkole byłam prymasem!
233 Czy słyszałeś przypowieść o blond-wilku, który wpadł we wnyki kłusownika? - Odgryzł sobie trzy nogi i nadal był uwięziony...
234 Do sklepu wchodzi blondynka i zwraca się do ekspedientki: - Poproszę episkopat. - Chyba epidiaskop? - Proszę pani, to ja podejmuję diecezje!
235 Podchodzi blondynka do Informacji PKP: - Przepraszam, jak długo jedzie pociąg z Krakowa do Warszawy? - Chwileczkę.... - Dziękuję!!!
236 Jeżeli Brunetka i blondynka skoczą z wieżowca która wcześniej spadnie????? Brunetka bo blondynka zapyta o drogę!
237 Przychodzi blondynka do koleżanek z kupą w ręce i mówi: Prawie w to wdepnęłam.
238 Nad czym zastanawia się blondynka gdy urodziła bliźniaki? Czyje jest to drugie.
239 Jaka jest różnica między blondynką a cytryną ? cytrynę najpierw się rżnie a potem ściska a z blondynkami jest odwrotnie.
240 Nastoletnia blondynka uzyskała zgodę matki na pójście do dyskoteki. Masz być w domu o 22 - mówi matka. Mija 22, 23, a blondynki nie ma w domu. Po północy ktoś wali do drzwi. Matka otwiera i widzi: przed drzwiami stoi córka z papierosem w ustach, nawalona jak bombowiec i macha biustonoszem. Matka wściekła pyta: - paliłaś? - paliłam! - piłaś? - piłam! - i co jeszcze robiłaś?! - nie wiem jak to się nazywa ale od dziś jest to moje hobby.
241 Jaka jest najgorsza bomba na świecie? - Blondynka. Wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszeń i wychodzi bokiem.
242 Blondynka zwierza się przyjaciółce: -mam wrażenie, że mój mąż robi zdjęcia szpiegowskie -dlaczego tak sądzisz? -bo wywołuje je zawsze po ciemku
243 Ile jest dowcipów o blondynkach?????? ani jednego wszystkie to prawdą.
244 Szef hotelu mówi do blondynki, posprzątaj windę-a ta do niego ,ale na każdym piętrze.
245 Wchodzi blondynka do sklepu. - Poproszę pastę do butów. - A do jakich ? - numer 46.
gry gry
Kontakt | Reklama | gry,tapety,programy,motywy
 

Gry

Strona wykorzystuje pliki cookies, które pomagaj± dopasować nasz± stronę do indywidualnych potrzeb. Korzystaj±c z naszego portalu akceptujesz zasady cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.